Page 1 of 2 12 E funditE fundit
Duke lexuar temat 1 nė 20 nga 26

Forumi: Lajme nga informatika

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota, pėr sa i pėrket informatikės.

» Temat Normale
 1. Pėrshtatni videon tuaj pėr YouTube

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:15 AM
  • Pėrgjigjet: 1
  • Shikimet: 471
  26-03-2012, 02:53 PM Shko tek Postimi i Fundit
  • Pėrgjigjet: 1
  • Shikimet: 191
  26-03-2012, 02:43 PM Shko tek Postimi i Fundit
  • Pėrgjigjet: 1
  • Shikimet: 215
  23-02-2012, 10:34 PM Shko tek Postimi i Fundit
 2. Facebook, “offline” nė Amerikėn Latine.

  Started by Sulejman, 30-01-2012 11:34 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 172
  30-01-2012, 11:34 AM Shko tek Postimi i Fundit
 3. Google lanson faqen Android Design.

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:45 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 130
  30-01-2012, 10:45 AM Shko tek Postimi i Fundit
 4. Aplikon pėr punė nė Facebook, me tortė!

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:44 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 134
  30-01-2012, 10:44 AM Shko tek Postimi i Fundit
 5. Bing para Yahoo-sė

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:44 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 143
  30-01-2012, 10:44 AM Shko tek Postimi i Fundit
 6. India kėrcėnon me ndalimin e Facebook

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:43 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 119
  30-01-2012, 10:43 AM Shko tek Postimi i Fundit
 7. Murdoch: Google, lider i piraterisė

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:42 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 146
  30-01-2012, 10:42 AM Shko tek Postimi i Fundit
 8. Shfletim mė i rehatshėm me Firefox 3

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:12 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 142
  30-01-2012, 10:12 AM Shko tek Postimi i Fundit
 9. Pajisjet mė tė mira pėr ruajtjen e Windowsit

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:08 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 142
  30-01-2012, 10:08 AM Shko tek Postimi i Fundit
 10. Shkurtesa tė dobishme pėr Windows

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:07 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 147
  30-01-2012, 10:07 AM Shko tek Postimi i Fundit
 11. Ndihmės tek riinstalimi i kompjuterit

  Started by Sulejman, 30-01-2012 10:04 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 131
  30-01-2012, 10:04 AM Shko tek Postimi i Fundit
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 134
  30-01-2012, 09:59 AM Shko tek Postimi i Fundit
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 143
  30-01-2012, 09:55 AM Shko tek Postimi i Fundit
 12. Pa bateri jeni tė pafuqishėm

  Started by Sulejman, 30-01-2012 09:50 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 164
  30-01-2012, 09:50 AM Shko tek Postimi i Fundit
 13. 10 eksabajt hapėsirė nė disk

  Started by Sulejman, 30-01-2012 09:47 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 136
  30-01-2012, 09:47 AM Shko tek Postimi i Fundit
 14. RIM BlackBerry synon tė kthehet fuqishėm

  Started by Sulejman, 30-01-2012 09:46 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 148
  30-01-2012, 09:46 AM Shko tek Postimi i Fundit
 15. USB 3.0 po vjen nė tabletė dhe smartphone

  Started by Sallahudin, 17-01-2012 11:12 AM
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 172
  17-01-2012, 11:12 AM Shko tek Postimi i Fundit
  • Pėrgjigjet: 0
  • Shikimet: 182
  17-01-2012, 11:10 AM Shko tek Postimi i Fundit

Page 1 of 2 12 E funditE fundit

Informacionet dhe Opsionet e Forumit

Anėtarėt Qė Janė Duke Shikuar Kėtė Forum Janė:

Momentalisht janė 1 pėrdorues duke shfletuar kėtė forum. (0 antarė & 1 vizitorė)

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonės

Pėrmban postime tė palexuara
Pėrmban postime tė palexuara
Pėrmban postim tė palexuar
Pėrmban postim tė palexuar
More than 15 replies or 150 views
Temė e nxehtė me postime tė palexuara
More than 15 replies or 150 views
Temė e nxehtė me postime tė lexuara
Temė e mbyllur
Temė e Mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar nė kėtė temė

Lejimet e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •