Page 1 of 6 123 ... E funditE fundit
Results 1 to 10 of 55

Temė: Pyetje & pėrgjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

 1. #1
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pyetje & pėrgjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  YouTube Play Lists

  1.A e fal Allahu vrasjen?
  -Hoxhe Omer Bajrami-


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 23-05-2013 nė 10:48 PM. Arsye: Re Link


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 2. #2
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  2.Pse u martu i Derguari me Aishen?

  -Hoxhe Omer Bajrami-


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 23-05-2013 nė 10:50 PM. Arsye: Re Link


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 3. #3
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  3.A lejohet namazi i nates pas vitrit?
  -Hoxhe Omer Bajrami-

  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 07:56 PM.


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 4. #4
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  4.A i ka fshehur Ebu Hurejra hadithet?
  -Hoxhe Omer Bajrami-


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 07:57 PM. Arsye: Re Link


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 5. #5
  Stafi Selefus-Salih Avatari i Pasuesiselefeve
  Antarėsuar mė
  Dec 2011
  Postimet
  177

  05.Kush janė Ahmeditė (Kadjanitė)? - Hoxhė Omer Bajrami

  05.Kush janė Ahmeditė (Kadjanitė)? - Hoxhė Omer Bajrami


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 07:59 PM.

 6. #6
  Stafi Selefus-Salih Avatari i Pasuesiselefeve
  Antarėsuar mė
  Dec 2011
  Postimet
  177

  06.A lejohet tė fjeturit nė bark? - Hoxhė Omer Bajrami

  06.A lejohet tė fjeturit nė bark? - Hoxhė Omer Bajrami

  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 08:00 PM. Arsye: Re Link

 7. #7
  Stafi Selefus-Salih Avatari i Pasuesiselefeve
  Antarėsuar mė
  Dec 2011
  Postimet
  177

  07.Disa rregulla nė ditėn e xhuma..? - Hoxhė Omer Bajrami

  07.Disa rregulla nė ditėn e xhuma..? - Hoxhė Omer Bajrami


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 08:01 PM. Arsye: Re Link

 8. #8
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  08.Prindit nuk me lejon te dal ne xhami?
  >>>Hoxhe Omer Bajrami<<<


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 08:02 PM.


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 9. #9
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  09.A lejohet te punoj berber?
  »»Hoxhe Omer Bajrami««


  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 08:03 PM. Arsye: Re Link


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj feje 10. #10
  Avatari i Roberesha E Allahut
  Antarėsuar mė
  Mar 2012
  Vendndodhja
  n'qiellin e parė (planeti tokė)...duke i bėrė sexhde atij qė i mban 7 qiejt...
  Postimet
  847

  Pe: Pyetje & pergjigje nga hoxha i nderuar Omer ef Bajrami

  10.A ka sunet para farzit te jacijes?
  ***Hoxhe Omer Bajrami***  Herėn e fundit u redaktua nga Pasuesiselefeve; 24-05-2013 nė 08:04 PM. Arsye: Re Link


  Shejh dr. Shehid inshaAllah: Abdullah Azam –Allahu e mėshiroftė-


  Me tė vėrtet se ata qė mendojnė se kjo fe mundet tė fitoje pa
  XHIHAD
  Dhe pa LUFT pa GJAK dhe pa PLAG

  Kėto janė nė ėndėrrime, nuk e din natyrshmėrinė e kėsaj fejePage 1 of 6 123 ... E funditE fundit

Informacionet e Temės

Users Browsing this Thread

Momentalisht janė 1 pėrdorues qė janė duke shfletuar kėtė temė. (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)

Tema tė Ngjashme

 1. 100 Pyetje & Pėrgjigje nga hoxha i nderuar Omer Bajrami.
  By Ehlu-Sunnet in forum Libra Islame
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2013, 03:51 AM
 2. Pyetje e Pėrgjigje nga Hoxha Sadullah Bajrami
  By Abdurrahim in forum Audio Ligjerata
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 10:49 AM
 3. Emisioni Pyetje & Pėrgjigje nga Hoxha i nderuar: Sadullah Bajrami
  By Pasuesiselefeve in forum Video Ligjerata
  Pėrgjigjet: 14
  Postimi i Fundit: 25-05-2012, 08:05 PM
 4. 79 Pyetje Pėrgjigje - Hoxhė Omer Bajrami
  By Pasuesiselefeve in forum Video Ligjerata
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 03:09 PM
 5. Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 25-02-2012, 12:49 PM

Lejimet e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •